آیا کبد چرب درمان دارد؟ | طب ایرانی

کبد چرب درمان داره؟

دانستنیهای پزشکی, گیاهان دارویی

۲۰ دیدگاه
۲۶,۶۲۰ بازدید

 

کبد چرب درمان داره؟

۱-درمان در طب نوین : در طب نوین درمان اختصاصی واسه کبد چرب وجود نداره، ولی شما با کنترل بیماریای زمینه ای مثل کاهش وزن، چربیای خون، دیابت و یا قطع کردن داروهای مسبب (شک نداشته باشین با نظر دکتر معالج نه به طورخودسرانه) می تونین از پیشرفت این مریضی جلوگیری کنین.

۲- درمان وپیشگیری در طب سنتی : در طب سنتی با به کار گیری خواص بعضی گیاهان و عصاره گیری از اونا میشه ترکیباتی بدست آورد که بوسیله اونا بدون هیچ سختی ای و با موفقیت کامل کبد چرب درمان میشه، در زیر به یکی از نسخه های مجرب و آزموده شده که خیلی راحت کبد چرب رو درمان کرده اشاره میکنیم.

افشره پاکسازی کبد شلیور : (افشره هفت گیاه)

در جفت و جور این عصاره گیاهانی استفاده شده که همه در دفع مواد زائد از خون و کبد نقش زیادی دارن. هم اینکه با در نظر گرفتن اینکه این دارو از لطافت زیادی برخورداره توانایی جذب شدن و  نفوذ به اعماق مویرگهای بدن رو داره ، بر این پایه درمان بیماریهایی به توضیح زیر با به کار گیری این دارو خیلی راحت انجام پذیره: غلظت خون ، چربی خون ، ، خواب رفتن اعضای بدن و ضعف کبد. و هم اینکه چون این دارو توانایی سم زدایی و چربی زدایی بالایی داره درمان بسیار زیادی واسه شکلای جور واجور بیماریهای کبدیه و مخصوصا کبد چرب رو به سهولت درمان میکنه.

این عصاره پر از ویتامینه   C، B،A هستش و واسه درمان بیماریهای صفراوی مثل کبودی رنگ چهره و لبها ، احساس گرمای زیاد بدن ، صفرا مزاجی و یرقان بسیار موثره

هم اینکه مصرف این عصاره میتونه از بروز کبد چرب پیشگیری کنه

جهت مشاهده لیست داروخانهایی که در شهرهای جور واجور اجناس آکا ایران در اونا عرضه میشه کلیک کنین.

Email : support@parsiteb.com 

۰۲۱۸۸۸۴۸۲۱۱ – ۰۹۳۹۲۳۰۸۵۲۱ – –

.

منبع :

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *