آیا چای سفید واقعا لاغر کننده است؟ | رژیم غذایی

چای سفید واقعا لاغر کننده است؟

چای سفید  رو  خیلی از تولید کنندگان مکمل به عنوان یه چربی سوز واسه توانایی این گیاه  واسه سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن بمی فروشند. علاوه بر ویژگیای سوزوندن چربی اون، چای سفید  واسه جلوگیری از سرطان کمک می کنه.

تعیین مراحل شما نیاز به واسه رسیدن به اهداف تناسب اندام خود رو. با به کار گیری تناسب اندام رایگان کارت گزارش الان!

بااینکه بیشتر مردم با خواص نوشیدن چای سبز و مشکی آشنا هستن چای سفید این وسط خیلی شناخته شده نیس و با اینکه همه اینا از یه گیاه حاصل شدن فرق هاشون در چگونگی برداشت محصول و چگونگی به عمل آمدنشان نهفتهه.

چای سفید که از دو مورد دیگه کمتر فرآوری می شه شامل خاصیتای فوق العاده ایه که به خواص این چای در کم کردن وزن پراختیم.

جلوگیری از تشکیل سلولای چربی:

تحقیقات نشون داده که مواد تشکیل دهنده فعال در چای سفید می تونه با تشکیل سلولای چربی نوین به نام آدیپوسیت مقابله کنه. جلوگیری از به وجود اومدن این سلولا منتهی به کاهش وزن هم می شه.

به حرکت درآوردن چربی:

چای سفید هم اینکه از توانایی به حرکت درآوردن چربی از سلولای چربی برخورداره و به بدن در پاک کردن خودش از چربی کمک می کنه. محققان از این خاصیت چای سفید به «اثر ضد چاقی» یاد می کنن که می تونه ابزاری قوی در کاهش وزن شما باشه.

تقویت لیپولیسیس:

لیپولیسیس نام فرایندیه که درزمان اون بدن چربی سوزی می کنه. چای سفید این جریان رو تحریک می کنه؛ یعنی بدن شما چربی رو مؤثرتر می سوزونه و شما آسون تر وزن کم می کنین.

در برداشتن کافئین:

چای سفید هم مانند چای مشکی و سبز شامل کافئینه که بالا برنده متابولیسمه و به بدنتون کمک می کنه تا کالری رو بهتر هضم کرده و به عمل بیارین که همه اینا در کاهش وزن مؤثره.

افزایش متابولیسم:

اگه سوخت و ساز بدنتون کنده رژیم غذایی و ورزش به تنهایی کمک زیادی نمی کنه. اما آنتی اکسیدان های موجود در چای سفید موجب افزایش سوخت وساز می شه، سوختن چربیا رو آسون تر می کنه و به کاهش وزن کمک می کنه.

محدود کردن جذب چربی:

چای سفید نه فقط به سوختن چربیایی که از قبل در بدنتون جمع شده کمک می کنه بلکه جذب یا ذخیره چربی رو که از راه غذا به بدنتون وارد می شه محدود می کنه. این خاصیت اثر عجیبی در زمان رژیم شما داره.

مزه خوب:

خیلی از مکملای غذایی مزه خیلی خوبی ندارن اما چای سفید طعمی لذت بخش و سبک داره و این موضوع اونو به نوشیدنی تبدیل کرده که می تونین تو یه روز چند لیوان از اونو واسه کاهش وزن بخورین.

.

منبع : hidoctor.ir

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *